Listopad 2013

Assassins creed IV

28. listopadu 2013 v 15:12 | ±Lamiczek± |  Torrent-Hry
Šestá "velká" hra v sérii Assassin's Creed musí nutně budit podezření, že se při tempu vydávání nových dílů téma už vyčerpalo, ostatně, ukazují to i slabiny trojky. Když dějově zklamalo turbulentní prostředí Americké války za nezávislost, co dokáže už mediálně (ale, pravda, ještě ne herně) zprofanové a zromantizované prostředí karibských pirátů? Inu, držte se pevně kormidla! Edward Kenway totiž vrací víru všem fandům série i námořních dobrodružství.
Crysis 2

28. listopadu 2013 v 15:06 | ±Lamiczek± |  Torrent-Hry
Pokračování jedné z nejkrásnějších her je tady!! Vítejte v Crysis 2!!Odehrávat se celá bude v blízkosti válkou zdevastovaného Manhattanu a sám příběh hry má být vyprávěn přes nejrůznější filmečky, dialogy anebo nalezené audiopásky, z nichž si budete muset děj tak trochu skládat sami.Na svých cestách po New Yorku zavítáte na spoustu známých míst a také zapředete rozhovor s řadou obyvatel. V každé válce se najdou blázni, kteří ignorují všechna nebezpečí a dál zůstávají ve svých domovech. O případné ztráty na civilistech je tedy postaráno. Na osiřelých ulicích tak vedle bláznů a mimozemšťanů potkáte také paravojenské jednotky Crynet Ops a novou třetí stranu konfliktu, jak naznačil závěr předváděčky. Autoři se též dušují, že každou situaci budete moci řešit na několik způsobů a že zaběhnutá volba mezi otevřením palby a plížením se kolem z původní hry bude ve dvojce znatelně pestřejší. K dispozici budete mít oblek Nanosuit 2, který bude rozlišovat čtyři základní módy: Armor, Power, Infiltration a Tactical. Ten poslední zapnete v případě, že bude třeba získat více informací o nepřátelích, prohledat kostry, analyzovat zbraně nebo si třeba zapamatovat trasy mimozemských hlídek. Stejně tak v něm budete moci označit protivníky nebo zbraně, které se objeví na vašem radaru, abyste je později nezapomněli. Všechny čtyři módy Nanosuitu půjde navíc během hraní dále upravit přídavnými moduly, takže vedle postupování na vyšší level získá Crysis 2 další vyloženě RPGčkovou funkci. Z těch doposud známých zmiňme upgrade, díky kterému v módu Tactical uvidíte, ze které strany na vás střílí protivník, u Power módu možnost odrážet některé z kulek a v Infiltration módu schopnost vidět siluety nepřátel za zdmiCrysis 3

28. listopadu 2013 v 15:03 | ±Lamiczek± |  Torrent-Hry
ZHODNOTIT, PŘIZPŮSOBIT SE, ZAÚTOČIT
Oblek dělá vojáka! Využijte vylepšeného obleku ke zhodnocení svých šancí, přizpůsobení se proměnlivým bojovým situacím a konečně k provedení dokonalého útoku. V této střílečce z pohledu první osoby zažijete vskutku nevídanou taktickou volnost.

LOV ZAČÍNÁ
V roli Proroka se pusťte do mise za záchranu lidstva a v nečekaně náročném prostředí newyorského Dómu Svobody se utkejte s lidskými i mimozemskými protivníky. V on-line hrách si vyberte z 8 herních módů, včetně zbrusu nového režimu Hunter a oblíbeného Crash Site.

NIČIVÉ ZBRANĚ
Nebezpečný svět přeje připraveným. Vydejte se na lov vybaveni smrtonosným lukem Predator nebo rotačním kulometem Typhoon. Pokud vám nevyhovuje lidská technika, využijte palebnou sílu mimozemských zbraní, ať už se jedná o cephské plazmomety nebo nemilosrdné kanóny Reaper.

CRYENGINE 3
Hru Crysis 3 pohání technologie CryENGINE 3, díky které se můžete těšit na proměnlivý, otevřený svět ve vizuálně ohromujícím ztvárnění, které mezi střílečkami současné generace nemá konkurenci.

SEDM DIVŮ CRYSIS 3
Jedno město. Sedm divů. Ponořte se do futuristické městské džungle v sedmi unikátních newyorských oblastech.Far Cry 3

28. listopadu 2013 v 14:59 | ±Lamiczek± |  Torrent-Hry
Ve Far Cry 3 se ocitnete v kůži Jasona Brodyho, muže osamoceně stojícího na okraji světa na tajemném tropickém ostrově odříznutém od civilizace. V tomto brutálním ráji, kde zločin a násilí představují jediné jistoty, budete rozhodovat, kdy a jakým způsobem se budou události hry vyvíjet.

Za hranicemi civilizace se rozkládá ostrov, kde neplatí žádné zákony. Je to místo, kterému vévodí pirátství a lidská bída, a odkud je úniku pouze skrze drogy nebo kulku do hlavy. A přesně tady se ocitáte. Zůstali jste trčet tam, kde se nerozlišuje dobro od zla, na místě, které se řídí principy násilí. Odhalte krvavá tajemství tohoto ostrova a postavte se tváří v tvář nepříteli; improvizujte a k přežití využijte okolního prostředí. Mějte se na pozoru před krásami a záhadami tohoto neprobádaného ráje a přežijte, abyste vyzráli nad celou řadou bezcitných lidí bez naděje. Na to, abyste přežili, vám totiž pouhé štěstí stačit nebude.Informace

3. listopadu 2013 v 17:42 | ±Lamiczek± |  Hudba
Zde naleznete postupem času všelijakou muziku
jak s videi tak s textama jak original tak česky
A také odkazy nä stažení jednotlivych písniček

Snad bude vyhovovat :)

Začínáme!

3. listopadu 2013 v 13:13 | ±Lamiczek± |  Hlasujte!!
Hlasujte v anketě uvedené níže pod tímto textem :)